Kurumsal
ASTAŞ Yapı Teknolojileri Konut Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şti. 2007 yılında İnşaat Mühendisi İsmet Kaan Asrak tarafından kurulmuştur. İsmet Kaan Asrak, 30 küsur yıllık mühendislik hayatında, yurt dışı ve yurt içinde uluslararası firmalarda alt yapı, konut ve sanayi tesislerinin imalatında görev almıştır. Kuruluşumuza ,2021 yılında  Ekonomist Lokman Coşkun da katılmış, yeni  projelerimize odaklanarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  

Kuruluşumuz ve ortak olduğumuz kuruluşlar  , 2007 yılı itibariyle Bursa’da Meşelibahçe Evleri, Cantürk Sitesi , Adabahçe Evleri, Dikencik Meşelibahçe 1. ve 2. Etap, Mavi Mudanya projelerine imza atmış ve halihazırda konut projelerine devam etmektedir.

 

İnşaatı tamamlanan projelerimiz, bulundukları  destinasyona değer katmakta, kullanıcılarının yaşamaktan keyif aldıkları, başta deprem konusu olmak üzere güvende hissettikleri, çevreye duyarlı ve saygılı projelerdir.

 

Yapımı devam eden projelerimiz  Özlüce” Çelik Evler” ve Minareli Çavuş “Gündoğdu  Evleri “  dir. Devam eden projelerimiz ile ilgili bilgi almak için şantiyelerimize ziyaretinizden memnun oluruz.